Konwencja Programowa PiS w Katowicach pt: „Myśląc Polska”

Pan wicepremier Piotr Gliński otwierając Konwencję Programową PiS w Katowicach wspomniał, iż podobna konferencja przed czterema laty pozwoliła sformułować program wyborczy, który odpowiadał na potrzeby i oczekiwania Polaków. Wskazał, że obecna konwencja ma podobne zadanie przed zbliżającymi się jesiennymi wyborami.

Podczas Konwencji Programowej w Katowicach „Myśląc Polska”- miały miejsce ważne wystąpienia Prezesa Jarosława Kaczyńskiego i Wicepremiera Jarosława Gowina oraz Ministra Zbigniewa Ziobry.

Drugiego dnia Konwencji Programowej PiS w Katowicach uczestniczyliśmy w licznych panelach tematycznych, m.in. na temat rolnictwa, gazownictwa i energetyki, na temat wizerunku naszego społeczeństwa i finansów publicznych w służbie społeczeństwa.

W trakcie Konwencji Programowej PiS w Katowicach uczestniczyliśmy również w konferencji na temat służby zdrowia, sprawiedliwości i panelach o polityce finansowej i obronności oraz transporcie rzecznym, a na zakończenie w podsumowaniu obrad przez Prezesa Jarosława Kaczyńskiego.